Стан хворих на коронавірус жителів Кіровоградщини – стабільний

604
кількість переглядів
Модель коронавірусу 2019-nCoV. Фото: «Вікіпедія»

Стан усіх чотирьох хворих на коронавірус жителів Кіровоградщини – стабільний, середньої тяжкості.

Про це повідомляє прес-служба ОДА.

Під час проведення епідеміологічного розслідування фахівці встановили коло осіб, які контактували з хворими на коронавірусну інфекцію. Наразі 70% із них уже пройшли експрес-тестування на COVID-19. У однієї жінки з Долинського району експрес-тест показав позитивний результат. Зараз фахівці проводять ПЛР-дослідження у вірусологічній лабораторії для підтвердження діагнозу. Тим часом жінка знаходиться на самоізоляції.

У Кіровоградській області 248 громадян обстежили за допомогою експрес-тестів. Із них 80 – хворі, які наразі перебувають на госпіталізації із пневмонією, а 168 – самоізольовані, які нещодавно повернулись із-за кордону.

«168 осіб, які повернулись з-за кордону й пройшли експрес-тести, є здоровими. Мобільні групи продовжують обстежувати самоізольованих і працюють у кожному районі. Поки що у всіх випадках експрес-тести показали негативний результат», – сказав голова ОДА Андрій Балонь.

За його словами, також розпочалось обстеження на коронавірус пацієнтів із пневмонією, які наразі перебувають на госпіталізації в медзакладах області. Хворих на COVID-19 серед них не виявлено.

Нагадаємо, на коронавірус захворіли троє жителів Кропивницького та один – села Новогригорівка Перша Долинського району.

Все про коронавірус можна прочитати за посиланням.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.