У Кропивницькому посилюють карантинні заходи

1720
кількість переглядів

Кропивницький міський штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на своєму засіданні вчора, 29 березня, вирішив запровадити суворіші карантинні заходи.

Про це повідомляє прес-служба міськради.

«Кропивницьке міське управління ГУ Держпродспоживслужби в Кіровоградській області, департамент з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій міської ради, Кропивницький ВП ГУНП України в Кіровоградській області, управління патрульної поліції в Кіровоградській області, Кропивницький міськрайонний відділ УДСНС України в Кіровоградській області, спеціалізована інспекція міської ради Кропивницького отримали доручення не допустити випадків стихійної торгівлі на території міста, організувати перевірку ринків, продовольчих магазинів щодо забезпечення виконання комплексу санітарно-гігієнічних протиепідемічних заходів, а у разі їх недотримання вжити заходи з припинення їхньої роботи, забезпечити контроль за суб’єктами господарювання щодо проведення ними поточної дезінфекції приміщень та реалізації продуктів харчування у фасованому та ізольованому вигляді. На входах, виходах і в місцях розрахунку провести маркування місць перебування відвідувачів для забезпечення дотримання ними безпечних санітарних відстаней», – сказано у повідомленні.

У Кропивницькому продовжиться дезінфекція у житлових будівлях і спорудах, а також щоденне прибирання та дезінфекція проїжджої частини доріг, тротуарів, прибудинкових й інших територій міста. Відтепер вуличне прибирання буде вологим – із застосуванням 1% розчину гіпохлориду.

«Забороняється перебування на дитячих і спортивних майданчиках міста: відповідні інформаційні таблички будуть встановлені їхніми балансоутримувачами», – йдеться також у повідомленні прес-служби.

За дотриманням зобов’язань щодо самоізоляції громадян слідкуватиме поліція.

Департамент з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій міської ради забезпечить постійний моніторинг об’єктів торгівлі щодо наявності в торговельній мережі запасів продуктів харчування.

Крім того, на шести в’їздах до Кропивницького – зі Знам’янського, Криворізького, Бобринецького, Рівнянського, Маловисківського та Олександрівського напрямків – будуть розгорнуті контрольно-пропускні пункти.

Все про коронавірус читайте за посиланням.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.