У Кропивницькому громадський транспорт під час карантину перевозитиме в салоні на трьох людей більше

991
кількість переглядів
маршрутка

На період запровадження карантину на території Кропивницького водіям громадського транспорту дозволяється брати на три пасажири більше.

Про це CBN поінформували в прес-службі міської ради.

«Додаткові три місця у пасажирському транспорті Кропивницького можуть бути використані лише для перевезення персоналу медичних і екстрених служб та працівників Національної поліції, підприємств та установ критичної інфраструктури. При посадці пасажирів у транспорт перевагу надаватимуть медичним працівникам за наявності спеціальної перепустки», – наголосив керівник робіт з ліквідації надзвичайної ситуації Олександр Мосін.

Також обмежуватимуть перевезення пасажирів на автобусних маршрутах, які виконує комунальне підприємство «Електротранс», скасувавши окремі вечірні рейси.

Якщо у Кропивницькому погіршиться епідеміологічна ситуація і запровадять другу хвилю карантинних заходів, спеціальні перепустки для позачергового проїзду отримають також працівники підприємств критичної інфраструктури обласного центру.

Все про коронавірус читайте за посиланням.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.