Пенсіонерам Кіровоградщини, яким понад 80 років, доплатять по кількасот гривень

1024
кількість переглядів

36,6 тисячі пенсіонерів Кіровоградщини, яким виповнилося 80 років, з 1 квітня 2020 року встановлено щомісячну компенсаційну виплату до пенсії в розмірі до 500 гривень.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це CBN повідомили у ГУ Пенсійного фонду в області.

Виплати отримають громадяни, у яких пенсія не перевищує розміру середньої заробітної плати за 2019 рік (9205 гривень).

Тим пенсіонерам, кому 80 років виповниться після 1 квітня, щомісячна компенсація буде встановлюватись з дати досягнення такого віку.

Для пенсіонерів 80+ зі страховим стажем 20 років для жінок та 25 років для чоловіків пенсійна виплата не може бути менша, ніж 2600 грн.

Виплата пенсій цій категорії громадян розпочнеться після 7 квітня.

Також Пенсійному фонду України доручено у квітні 2020 року забезпечити проведення виплати одноразової грошової допомоги у сумі 1000 гривень пенсіонерам, пенсія яких не перевищує 5000 гривень. Виплати розпочнуться невідкладно після внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік».

Крім того, визначено дату проведення індексації пенсій у 2020 році: 1 травня.

Всі перерахунки будуть проведені автоматично, тобто не потребують особистого звернення до сервісних центрів.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.