У Новоукраїнській громаді працює бригада допомоги жертвам домашнього насильства

533
кількість переглядів

У Новоукраїнській громаді працює бригада, яка допомагатиме жертвам домашнього насильства.

Про це CBN поінформували в прес-службі міської ради Новоукраїнки.

«На період карантину, спричиненого поширенням коронавірусу, чимало жінок та дітей залишились у домівках поряд з кривдником в умовах вимушеної ізоляції. Поява нових стресових ситуацій, матеріальні труднощі, відсутність особистого простору та інші чинники вже викликають прояви домашнього насильства», – зазначили в прес-службі міської ради.

Для допомоги постраждалим від насильства та жорстокого поводження в громаді функціонує мобільна бригада соціально-психологічної допомоги людям, які постраждали від домашнього насильства, яка навіть в умовах карантину працює та надає екстрену соціальну та психологічну підтримку.

• Національна поліція – 102.
• Бригада швидкої медичної допомоги – 103.
• Урядова «гаряча лінія» для людей, які страждають від домашнього насильства. Дзвінки є безкоштовними зі стаціонарних та мобільних телефонів, анонімними та конфіденційними – 15-47.
• Мобільна бригада соціально-психологічної допомоги людям, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі – (066)-749-99-32.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.