На Кiровоградщинi полiцейськi викрили пiдозрюваних у збутi наркотикiв

733
кількість переглядів

Правоохоронцi отримали iнформацiю про те, що в Кропивницькому двоє громадян збувають наркотики, у тому числi методом так званих закладок та за допомогою мережi iнтернет.

Про це CBN поiнформували в прес-службi ГУ НП в областi.

В результатi проведених перевiрок iнформацiя пiдтвердилася.

Пiд час проведення обшуку у помешканнi 49-рiчного жителя Кропивницького полiцейськi вилучили пiгулки лiкарського засобу, забороненого для немедичного вживання, марiхуану, пристрiй для її вживання, а також телефон, що використовувався пiд час скоєння злочинiв.

У 19-рiчного жителя iншої областi, який тимчасово проживає в Кропивницькому, також вилучили пiгулки заборонених лiкарських засобiв

Речовi докази направили на експертизи, за результатами яких приймуть рiшення про притягнення громадян до кримiнальної вiдповiдальностi за ч. 1 ст. 307 Кримiнального кодексу «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберiгання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобiв, психотропних речовин або їх аналогiв».

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.