У Кропивницькому медики Центральної міської лікарні працюють цілодобово (ВІДЕО)

5599
кількість переглядів

У Кропивницькому ситуація із захворюваністю на COVID-19 є контрольованою.

Про це у відеозверненні на своїй сторінці у Facebook повідомив міський голова Кропивницького Андрій Райкович.

Він зазначив, що зафіксували 33 випадки захворювання середнього ступеню важкості. 16 хворих перебувають на стаціонарному лікуванні в Центральній міській лікарні.

«Серед 33-х хворих – 12 медичних працівників. 15 медиків Центральної міської лікарні перебувають постійно, цілодобово на робочому місці», – розповів Райкович і додав, що лікарня працює у штатному для даної ситуації режимі.

Звернення міського голови Андрія Райковича

Впродовж вихідних кількість хворих на COVID-19 помітно зросла, ситуація в місті є контрольованою.Зафіксовано 33 випадки захворювання середнього ступеню важкості. 16 хворих перебувають на стаціонарному лікуванні в Центральній міській лікарні.Серед 33-х хворих – 12 медичні працівники. 15 медиків центральної міської лікарні перебувають постійно, цілодобово на робочому місці. Вони забезпечені нормальним проживанням і харчуванням.

Опубліковано Андрій Райкович / Andriy Raikovich Понеділок, 6 квітня 2020 р.

На стаціонарному лікуванні знаходяться 58 кропивничан із пневмонією. В тому числі 16 дітей з пневмонією лікуються в дитячій міській лікарні.

Медики міської лікарні мають затверджений покроковий план дій, якщо хворих буде більше. В місті працюють виїзні медико-санітарні бригади первинної ланки охорони здоров’я, які обстежують контактних осіб та людей, які перебувають на самоізоляції. Їх більше 260.

Все про коронавірус читайте за посиланням.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.