У Кропивницькому медики Центральної міської лікарні працюють цілодобово (ВІДЕО)

6054
кількість переглядів

У Кропивницькому ситуація із захворюваністю на COVID-19 є контрольованою.

Про це у відеозверненні на своїй сторінці у Facebook повідомив міський голова Кропивницького Андрій Райкович.

Він зазначив, що зафіксували 33 випадки захворювання середнього ступеню важкості. 16 хворих перебувають на стаціонарному лікуванні в Центральній міській лікарні.

«Серед 33-х хворих – 12 медичних працівників. 15 медиків Центральної міської лікарні перебувають постійно, цілодобово на робочому місці», – розповів Райкович і додав, що лікарня працює у штатному для даної ситуації режимі.

На стаціонарному лікуванні знаходяться 58 кропивничан із пневмонією. В тому числі 16 дітей з пневмонією лікуються в дитячій міській лікарні.

Медики міської лікарні мають затверджений покроковий план дій, якщо хворих буде більше. В місті працюють виїзні медико-санітарні бригади первинної ланки охорони здоров’я, які обстежують контактних осіб та людей, які перебувають на самоізоляції. Їх більше 260.

Все про коронавірус читайте за посиланням.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.