Справою про порушення прав дітей з тубсанаторію на Кіровоградщині займеться омбудсмен

3541
кількість переглядів

Уповноважена з прав людини Людмила Денісова розгляне справу про порушення прав хворих дітей та тиск на працівників КНП «Староосотський дитячий обласний протитуберкульозний санаторій», повідомляє кореспондент CBN.

Відповідне звернення від колективу санаторію передав представник Українського центру запобіганню катувань в області Ігор Святокум.

«Вчора я особисто там був і побачив діюче комунальне підприємство, де перебуває сотня дітей та більше сотні працівників. На головного лікаря тиснуть і дають усні вказівки звільнити усіх працівників та виписати хворих пацієнтів під час карантину», — прокоментував Ігор Святокум.

Нагадаємо, З 1 квітня КНП «Староосотський дитячий обласний протитуберкульозний санаторій» Олександрівського району не фінансується державою. Працівники не отримують зарплатню, а дітей-пацієнтів немає чим годувати й лікувати.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.