Журналісти з’ясували, як працюють блок-пости у Кропивницькому

1616
кількість переглядів

Журналісти CBN перевірили, як працюють скринінгові блок-пости у Кропивницькому.

Встановили пропускні пункти у рамках посилення заходів із боротьби з коронавірусом. В обласному центрі таких шість – на кожному вʼїзді в місто.

Там чергують поліцейські, рятувальники і медики. Мають проводити температурний скринінг водіям авто і пасажирам. Про людей із підозрою вірусного захворювання повинні сповіщати лікарів.

Коли приїхали журналісти, ніхто перевірку не робив.

За словами начальника міського управління з питань надзвичайних ситуацій Сергія Коваленка, наразі епідеміологічна ситуація з поширення коронавірусу в місті контрольована, тож контрольно-пропускні пункти працюють у тестовому режимі.

«З початку цього тижня здійснюється перевірка температури осіб у легковому та вантажному транспорті у вигляді найбільших трафік-навантажень. Це з восьмої години до 11 та з 16 до 20», – пояснив Сергій Коваленко.

Працюватимуть КПП до 24 квітня, якщо уряд не подовжить карантинний режим.

Все про коронавірус читайте за посиланням.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.