Кропивницький музей відкрив віртуальну виставку Юрія Вінтенка. Відвідайте її просто зараз

0
814
кількість переглядів

Кіровоградський обласний художній музей – картинна галерея Петра Оссовського «Світ і Вітчизна» відкрив віртуальну виставку робіт кропивничанина Юрія Вінтенка.

Про це CBN повідомили в адміністрації музею.

Юрій Вінтенко народився 15 квітня 1955 року в родині художника (батько – заслужений художник України Борис Михайлович Вінтенко (1927 – 2002). Навчався в кіровоградських загальноосвітніх школах №№19 та 6. У 1975 році закінчив Кримське художнє училище ім. М. С. Самокиша (Сімферополь).

З 1975 по 1991 роки працював у Кіровоградському художньо-виробничому комбінаті Художнього фонду УРСР. Творчу діяльність розпочав у 1975 році. Брав участь у багатьох республіканських (згодом – всеукраїнських) художніх виставках, а також багатьох обласних та міських.

З 1990 року він – член Спілки художників СРСР (нині Національна спілка художників України). Персональні виставки його творів експонувалися в Кіровограді у 1978, 1998, 2005 роках. Твори Юрія Вінтенка зберігаються в Кіровоградському обласному художньому музеї, приватних колекціях України та за кордоном.

З 1991 року Юрій Вінтенко працює викладачем Кіровоградської дитячої школи мистецтв, у якій з 1993-го очолює відділ образотворчого мистецтва.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.