У Кропивницькому закрили на карантин ринки

2494
кількість переглядів
карантин

Відучора, 14 квітня, й до кінця карантину в Кропивницькому не працюватимуть продуктові ринки.

Про це кореспонденту CBN повідомив начальник управління торгівлі та побутового обслуговування населення департаменту з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій міської ради Сергій Горбовський.

«Зараз є постанова Міністерства охорони здоров’я та головного санітарного лікаря України Віктора Ляшка №9 від 13 квітня, яка скасовує постанову №5, за якою ринки могли працювати. На даний час її скасували, й продуктові ринки не мають права здійснювати свою діяльність», – зазначив Сергій Горбовський та додав, що поліція перевірятиме, чи не порушують ринки правила карантину.

«Що стосується перевірки роботи ринків, то це буде покладатися на правоохоронні органи, адже саме вони мають право складати адміністративні протоколи, також ринки перевірятиме й Держпродспоживслужба», – додав він.

Все про коронавірус читайте за посиланням.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.