Через карантин і паніку кропивничани лишаються без даху над головою (ФОТО)

0
1509
кількість переглядів

Близько двох десятків людей за місяць прихистили у безкоштовному хостелі для нужденних у Кропивницькому «Дім милосердя».

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Всі вони втратили заробіток, а разом із ним – і дім, передає кореспондент CBN.

Людмила прийшла за пакетом із їжею, яку волонтери щодня лишають для нужденних на дереві у Центральному сквері. З роботи її скоротили. Через несплату оренди з квартири виселили, а йти нікуди.

«Не можу оплатити, оскільки закінчилися гроші. Речі лишилися в квартирі, власниця квартири закрила квартиру зараз на свій замок», – розповіла Людмила і додала, що останнім часом працювала молодшою медсестрою. Роботою не гребує жодною.

Без речей, даху над головою і грошей Людмила разом із цивільним чоловіком опинилися на вулиці. Будівництво, де працював Віктор, через карантин «заморозили». Пару прихистили в безкоштовному хостелі для нужденних «Дім милосердя». Подібні історії від початку карантину тут чули не раз.

«Почалося все з першого дзвінка. Це було вночі, жінка зателефонувала і розповіла, що хазяйка вигнала її з дому. І потім пішов дзвінок за дзвінком, і так по цей день. У нас по вуличному радіо звучить наша реклама, що, якщо ви через карантин залишилися без роботи та житла, то можете звернутися у “Дім милосердя”. Зараз це виявилося дуже актуальним», – розповів засновник «Дому милосердя» Володимир Лебедєв.

За останній місяць через втрату роботи, а як наслідок – і житла, у безкоштовний хостел в Кропивницькому потрапили близько двох десятків людей. А дехто у скруті опинився через паніку, навіяну коронавірусом.

«Ми говоримо про звичайних людей. От був випадок, наприклад, хлопець жив із хазяйкою, вона літня жінка. І вона йому сказала, що не хоче заразитися вірусом, і щоб він за тиждень лишив квартиру, до п’ятниці, каже у понеділок, щоб тебе не було. Юнак говорить, що нормально з нею спілкувався, просто людей залякали, не пояснили, що коронавірус – це не чума і так далі», – розповів Лебедєв.

Частині людей з «Дому милосердя» вже вдалося знайти роботу і зняти окреме житло.

Будинок допомоги «Милосердя»

Реквізити для перерахунку грошей:
26009052924615
MFO 323583
EGRPOU 39569650
Приватбанк

Картка ПриватБанку: 5168 7422 0283 5561.

Тел.: 073-007-007-8.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.