Kernel спрямував 150 млн грн на боротьбу з коронавірусом. Частина грошей пішла в лікарні Кіровоградщини

475
кількість переглядів

На протидію коронавірусу компанія Kernel спрямувала 150 млн грн.

Про це CBN поінформували в прес-службі компанії.

55 млн грн виділили до загальнодержавного фонду для забезпечення потреб Міністерства охорони здоров’я, ще 95 млн грн – на екстрену закупівлю медобладнання, ліків, засобів індивідуального захисту та дезінфекторів для лікарень Полтавської та Кіровоградської областей.

«Як соціально відповідальна компанія Kernel не може залишатися осторонь, коли країна потребує підтримки. Ми беремо безпосередню участь у масштабних роботах з протидії коронавірусу, щоб бути впевненими у готовності медичних закладів надавати своєчасну кваліфіковану допомогу жителям областей. Для координації ситуації на місцях створено оперативні штаби. Спільно з Полтавською та Кіровоградською обласними державними адміністраціями розроблено комплексну програму підтримки медичних закладів. Таких домовленостей та регіонального розподілу досягнули на зустрічі президента України Володимира Зеленського з найбільшими українськими компаніями, – зазначив СЕО Kernel Євген Осипов. – Ми виділили вже 150 млн грн для подолання епідемії в Україні. Поки наша країна знаходиться в зоні ризику, поки лікарням бракує медичного обладнання, а лікарям – засобів індивідуального захисту, ми надаватимемо як фінансову, так і координаційну допомогу».

На сьогодні закупили понад 200 одиниць медичної техніки: висококласні апарати ШВЛ, апарат для ПЛР-діагностики, кисневі концентратори, монітори пацієнта, дефібрилятори, електрокардіографи, рентген-апарати, пульсометри та інше важливе для порятунку життя обладнання. Після поставок в Україну устаткування доставляється медзакладам у Полтавській та Кіровоградській областях.

«У цій складній ситуації ми підтримуємо не лише наш персонал, а й тих, хто на передовій у бою з COVID-19, – наголосила керівник департаменту персоналу Kernel Наталія Кульчицька. – Наші лікарі у першу чергу потребують засобів захисту, а також мають бути забезпеченими необхідним обладнанням та ліками для надання допомоги хворим. І наша робота – це збір точної потреби з лікарень, оперативна закупівля, координація і доставка, що є досить непростою задачею в умовах дефіциту медобладнання та захисних костюмів в усьому світі. Кожну одиницю необхідно не лише відшукати, а й витримати жорстку конкуренцію з іншими покупцями на міжнародному ринку та забезпечити оперативну доставку в умовах обмеження вантажних перевезень. При цьому критично важливою є перевірка надійності як самого обладнання, так і контрагента».

45 млн грн Kernel спрямував на закупівлю індивідуальних засобів захисту та інших невідкладних матеріалів для потреб медиків: костюми професійного захисту, рукавички, хірургічні маски, захисні щитки та окуляри, респіратори різних типів тощо. Компанія систематично поповнює запаси дезінфікуючих та антисептичних засобів.

«Наша лікарня визначена для надання спеціалізованої стаціонарної допомоги хворим з коронавірусом. Відповідно, ми готуємося до будь-яких сценаріїв. І коли отримуємо допомогу, то відчуваємо величезну вдячність. Від компанії Kernel ми отримали необхідне медичне обладнання, воно вже встановлене та готове до роботи. Також компанія надала нам експрес-тести й індивідуальні засоби захисту для медичного персоналу. Це надзвичайно дієва допомога для закладу», – зазначила головний лікар обласної клінічної інфекційної лікарні Полтавщини Наталія Свириденко.

Ще понад 11,5 млн грн спрямували на придбання медикаментів. За отриманими від лікарень запитами закупили антибіотики, спазмолітики, анальгетики і бронхолітики, противірусні, кровозамісні, протигрибкові і протимікробні препарати та інші.

У компанії зазначають, що програма протидії коронавірусу в Kernel не обмежується потребами медичних закладів Полтавської та Кіровоградської областей. Компанія спрямовує кошти й зусилля на підтримку медиків в усіх регіонах, де присутня.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.