Міський притулок для безхатченків у Кропивницькому потребує допомоги

0
1394
views

Центр тимчасового утримання для безпритульних людей у Кропивницькому потребує допомоги.

Про це CBN розповів директор міського Центру соціальних служб для сім’ї та молоді Олег Краснокутський.

Центр тимчасового утримання безпритульних існує за бюджетні кошти. Тут можуть переночувати до 30 безхатченків. Відповідно до світової практики, щоб заохотити безпритульних до ресоціалізації та повернення у нормальне життя, на фінансування їжі кошти не передбачені. Безпритульні повинні самі заробляти гроші.

Переважна більшість з них працювала на тимчасових роботах: вантажниками, підсобниками тощон. Зараз, в умовах карантину, таких робот стало обмаль, тож безпритульні залишилися без їжі.

Їм допомагають. Волонтери Національного Корпусу пошили та безкоштовно передали близько сотні багаторазових масок, управління соціального захисту Фортечного району виділило 30 пакетів з крупами та набором продуктів, допомагають й інші. Але скільки часу будуть перебувати безпритульні в складних умовах, поки не відомо, а їжа вже закінчується.

Олег Краснокутський просить небайдужих надати допомогу Центру соціальних служб за адресами: вулиця Олени Теліги 75, провулок Павла Бута, 3. Деталі за телефоном (0522) 32 04 78.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.