На ринках і в магазинах Кіровоградщини продовжують порушувати карантин

1687
кількість переглядів

На ринках та в крамницях Кіровоградщини продовжують порушувати карантинні вимоги.

За даними Держпродспоживслужби в області, на «Критому ринку» під час повторної перевірки встановили, що виявлені порушення не усуваються, передає CBN.

Частина працівників ринку не використовує засоби індивідуального захисту; не контролюється кількість відвідувачів у розрахунку одна особа на 20 кв. м; не витримується відстань між торговими місцями в три метри; на територію ринку допускаються покупці без засобів індивідуального захисту.

Біля ринку «Черемушки» люди продовжують продавати з тротуару м’ясну продукцію та домашню консервацію.

У магазині «Файно маркет» крупи і цукор так само реалізуються без пакування, не захищені від забруднення.

У Новоукраїнці в супермаркеті «Люкс» відсутні засоби індивідуального захисту в касира, не виділене місце для дезінфекції рук покупців. У крамниці «Злагода» печиво і вафлі продаються без упаковки; відсутній дезінфікуючий розчин для рук покупців. У магазині «Чайка» не проводиться температурний скринінг працівників.

У Бобринці під час повторної перевірки магазину «Карамелька» виявили, що порушення не усуваються: відсутні умови для миття рук персоналом.

У магазинах Гайворонського, Маловисківського та Долинського районів вагову продукцію реалізують без упаковки.

В області з 19 березня перевірили 3937 об’єктів торгівлі.

Нагадаємо, ринки в Кіровоградській області закриваються до кінця карантину.

Все про коронавірус читайте за посиланням.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.