Для мiської лiкарнi Олександрiї придбали апарат штучної вентиляцiї легень

619
кількість переглядів
ШВЛ

В Олександрiї ситуацiя щодо коронавiрусу залишається стабiльною: хворих на COVID-19 не виявили, передає CBN з посиланням на прес-службу Олександрiйської мiськради.

У закладах охорони здоров’я дiє посилений карантинний режим. Медпрацiвники забезпеченi засобами iндивiдуального захисту. За кошти мiського бюджету придбали апарат штучної вентиляцiї легень, а до боксованих палат пiд’єднали систему подачi кисню для можливостi використання апарату.

У стацiонарах зменшується кiлькiсть хворих з пневмонiєю: наразi у центральнiй мiськiй лiкарнi – п’ятеро людей з таким дiагнозом, у дитячiй лiкарнi – десятеро дiтей.

У Центрi первинної медико-санiтарної допомоги продовжує працювати кабiнет з прийому хворих iз пiдвищеною температурою. На самоiзоляцiї в Олександрiї перебувають 78 людей, якi повернулися з iнших країн.

Все про коронавірус читайте за посиланням.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.