Жителька Кiровоградщини намагалася продати новонароджену дитину

7666
кількість переглядів

Заступницю головного лiкаря Хмельницького перинатального центру i двох її пацiєнток, одна з яких жителька Кiровоградщини, пiдозрюють у торгiвлi людьми.

Про це CBN поiнформували в прес-службi Нацiональної полiцiї Хмельницької областi.

Восени минулого року у перинатальному центрi 25-рiчна жителька Кiровоградської областi народила здорову дiвчинку. Проте народжувала вона пiд чужими анкетними даними, якi належали iншiй жiнцi. Остання в обхiд законодавства мала забрати новонародженого малюка, якого у медзакладi записали як її дитину.

Органiзатор схеми – заступниця головного лiкаря перинатального центру, яка пiдробила низку документiв, що стосувалися вагiтностi та пологiв.

Наразi усiм трьом жiнкам оголосили про пiдозру у вчиненнi злочину, передбаченого ч. 3 ст. 149 (через ст. 15) Кримiнального кодексу — замах на торгiвлю людьми. Крiм того, лiкарцi доведеться вiдповiдати ще й за ч. 1 ст. 366 – службове пiдроблення, а двом iншим жiнкам — за ч. 4 ст. 358 – використання завiдомо пiдробленого документа.

Наразi слiдчi дiї тривають. Вирiшують питання про обрання пiдозрюваним запобiжного заходу.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.