Більше 12 тисяч соціально незахищених жителів Кіровоградщини отримають по тисячі гривень допомоги

783
кількість переглядів
гроші

По тисячі гривень одноразової допомоги від органів соціального захисту отримають 12 363 жителі Кіровоградської області, передає CBN з посиланням на голову ОДА Андрія Балоня.

Область вже отримала необхідні 12,4 мільйона гривень.

На допомогу можуть розраховувати люди з інвалідністю з дитинства та діти з інвалідністю. Таких в області проживає 7 648 осіб. Виняток становлять особи з їх числа, які отримують пенсію у разі втрати годувальника або державну соціальну допомогу дитині померлого годувальника.

Допомога надійде також 4027 жителям області, серед яких люди, які не мають права на пенсію, і особи з інвалідністю, а також 688 непрацюючим людям похилого віку, які досягли загального пенсійного віку, але не набули права на пенсійну виплату.

Одноразову грошову допомогу нарахують за матеріалами справ одержувачів, тому звертатися до органів соціального захисту населення не потрібно.

Гроші люди отримають на свої банківські картки, або їх принесуть листоноші.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.