Науково-педагогічною роботою та міжнародними зв’язками ДонМУ займатиметься екс-нардеп з Кропивницького

1152
кількість переглядів

Заслужений лікар України, колишній народний депутат Костянтин Яриніч одночасно з керівництвом кафедрою клінічних дисциплін Донецького медуніверситету виконуватиме обов’язки проректора з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків ДНМУ.

Відповідне розпорядження ректор навчального закладу підписав на початку квітня, передає кореспондент CBN.

У коментарі CBN Костянтин Яриніч нагадав, що в навчальному закладі досі спостерігається певна криза щодо навчання іноземних студентів.

«В цьому аспекті робота проректора з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків дуже важлива, аби ми відпрацювали правильний посил і для посольств, і для контрактерів, і для університету, яким чином ми будемо співпрацювати у плані набору і навчання іноземних студентів», – зазначив Костянтин Яриніч.

Своїм завданням екс-нардеп бачить збереження та розвиток університету до такого рівня, щоб він став окремим незалежним медичним навчальним закладом.

«Враховуючи те, що в нас на Кіровоградщині нестача медичних кадрів, це якраз той спосіб самим навчити майбутніх лікарів і залишити їх працювати в наших медичних закладах», – додав Костянтин Яриніч.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.