В Устинівському районі відкрили відремонтований міст, який торік розмила злива (ФОТО)

435
кількість переглядів

Голова Кіровоградської ОДА Андрій Балонь разом із головою Устинівської районної державної адміністрації Максимом Собком оглянули відновлений міст після капітального ремонту.

Про це йдеться на сторінці Устинівської РДА у Facebook, передає кореспондент CBN.

Голова облдержадміністрації розповів, що міст був збудований у 1966 році й за понад півстоліття жодного разу не ремонтувався.

«Важливість цього об’єкту полягає в тому, що через його руйнування минулого року півтори тисячі жителів довколишніх сіл не мали можливості дістатися до обласного центру. І, як наслідок, були вжиті кроки до термінового будівництва цього мосту», – зазначив Андрій Балонь.

Як повідомив Максим Собко, відновлювати міст почали наприкінці жовтня. Кошторисна вартість ремонту склала 8 мільйонів 400 тисяч гривень.

«Це надзвичайно важлива подія для нашого району. Ми маємо амбітні плани в розвитку дорожньої інфраструктури Устинівщини. Сподіваємося, що всі проекти нам вдасться реалізувати», – зазначив Максим Собко.

Нагадаємо, під час сильних дощів вода вийшла з берегів. Течія зруйнувала дорогу і розмила землю. Міст об’їжджали ґрунтовою дорогою.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.