Близько 20 мільйонів гривень податків недоотримав Кропивницький під час карантину

840
кількість переглядів
гроші

Близько 20 мільйонів гривень податків недоотримав Кропивницький під час карантину – така ситуація, зокрема, склалася через прийняті Верховною Радою пільги для бізнесу.

Про це кореспонденту CBN повідомив голова бюджетної комісії міськради Кропивницького Олег Краснокутський.

Як будуть економити, депутати міськради ще не вирішили. Сподіваються, що соціальні програми скорочувати не доведеться. Основний бюджетоутворюючий податок міста – доходи з фізичних осіб. Є втрати й по стягненню податку з нерухомості. Недоотримав Кропивницький грошей і по сплаті за землю.

«Ми можемо вже казати точно, що за період карантину місцевий бюджет Кропивницького втратив близько 20 мільйонів гривень. Мабуть, це торкнеться перш за все галузі житлового-комунального господарства, буде реалізовано менше об’єктів, проведено менше ремонтів. Це, мабуть, торкнеться і управління капітального будівництва, ну і в тому числі програм, які не є критичними, отам ми будемо шукати й економити», – прокоментував Олег Краснокутський.

Все про коронавірус та карантин читайте за посиланням.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.