«Iсторичнi» радiоактивнi вiдходи з Кiровоградщини перевезли в зону вiдчуження

1054
кількість переглядів

В зону вiдчуження перевезли «iсторичнi» радiоактивнi рештки, якi вилучили iз об’єкта «Цибулеве» на Кiровоградщинi в рамках проекту НАТО.

Про це CBN поiнформували в прес-службi Держагентства з управлiння зоною вiдчуження.

«В рамках проекту Трастового фонду НАТО до зони вiдчуження було перевезено „iсторичнi“ РАВ iз об’єкта „Цибулеве“. До зони вiдчуження на пункт захоронення радiоактивних вiдходiв „Бурякiвка“ було перевезено „iсторичнi“ радiоактивнi вiдходи, якi були вилученi iз об’єкта „Цибулеве“ на Кiровоградщинi», — йдеться в повiдомленнi.

Основну частину радiоактивних вiдходiв упакували в контейнери та розмiстили на спецiальному майданчику, що знаходиться на територiї пункту захоронення радiоактивних вiдходiв «Бурякiвка». Також iз об’єкта «Цибулеве» вилучили низькоактивнi радiоактивнi вiдходи, якi передали на захоронення у сховище траншейного типу на ПЗРВ «Бурякiвка».

«Зараз на об’єктi „Цибулеве“ буде розпочато заключну стадiю проекту — вiдновлення дiлянки до її первинного стану», — додали в прес-службі.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.