Мер Кропивницького ініціював проведення патріотичного челенджу (ВІДЕО)

848
кількість переглядів
Андрій Райкович. Фото Павла Волошина, «УЦ»

Міський голова Кропивницького Андрій Райкович закликав молодь взяти участь у челенджі, присвяченому захисникам Батьківщини, передає кореспондент CBN.

У своєму зверненні у Facebook Андрій Райкович нагадав, що в цьому році Україна і весь світ відзначає знакову дату – 75 річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

«Маю пропозицію до нашої молоді. Друзі! Давайте влаштуємо челендж під назвою “Історія поколінь”. Поговоріть зі своїми батьками, розпитайте про те, як війна торкнулася вашої родини. І викладіть ці історії у відео! І про нинішніх АТОвців теж розкажіть. Всі вони – наші герої, захисники рідної землі», – йдеться в повідомленні.

Ми стоїмо на порозі відзначення знакової дати – 75 –ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.Маю пропозицію до нашої молоді. Друзі! Давайте влаштуємо челендж під назвою “Історія поколінь”. Поговоріть зі своїми батьками, розпитайте про те, як війна торкнулася вашої родини. І викладіть ці історії у відео! І про нинішніх АТОвців теж розкажіть. Всі вони – наші герої,захисники рідної землі.

Опубліковано Андрієм Райковичем Середа, 29 квітня 2020 р.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.