Близько 201 тисячі жителів Кіровоградщини отримають індексовані пенсії

980
кількість переглядів
гроші

З 1 травня 238,5 тисячі жителів Кіровоградщини перерахували пенсії.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це CBN повідомили в прес-службі управління Пенсійного фонду області.

Підвищення отримає 201 тисяча пенсіонерів.

Середній розмір підвищення пенсійної виплати після перерахунку з 1 травня 2020 року становить 177,85 грн. Втім, є кілька нюансів. Зокрема, в разі, коли розмір підвищення в результаті індексації менше 100 гривень, встановлено доплату до пенсії у розмірі, якого не вистачає до цієї суми. Також ті жителі області, чий розмір виплати не досягає 2100 грн., отримають доплату до розміру пенсії у сумі, що не вистачає до зазначеного розміру. Таких, за даними Пенсійного фонду, на Кіровоградщині 49,2 тисячі.

У відомстві наголосили: у деяких категорій пенсіонерів внаслідок проведеного перерахунку розмір пенсійних виплат не зміниться. В першу чергу, це стосується тих, кому пенсія призначена за «спецзаконами». Також до цієї категорії входять жителі області, кому її обчисляли без заробітної плати, та ті, у кого пенсія встановлена у мінімальному розмірі за відсутності необхідного страхового стажу (35 років – для чоловіків та 30 – для жінок).

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.