У Держпродспоживслужбі Кіровоградщини назвали основні порушення карантинних вимог на ринках

951
кількість переглядів

В обласному управлінні Держпродспоживслужби назвали основні порушення, виявлені у перші дні після відновлення роботи продовольчих ринків Кіровоградщини, передає кореспондент CBN.

До них відносились відсутність маркування антисептиків, захисних екранів, температурний скринінг відвідувачів здійснювався при вході в павільйон, а не до ринку, стихійники торгували на прилеглій до ринку території. Такі недоліки зафіксували на ринках «Колгоспний» та «Привокзальний» у Кропивницькому.

На ринках не проводилась дезінфекція контактних поверхонь кожні три години, не було постійного інформування відвідувачів ринку щодо встановлених обмежень. Такі порушення усували на ринках «Центральний» та «Новомиколаївські ряди» обласного центру.

На центральному ринку Олександрії контролери виявили ті ж проблеми, що й у Кропивницькому. Крім того, в олександрійців були свої «особливості»: продавці та відвідувачі були без масок, на вході були відсутні диспенсери з антисептиком, дезінфекційні засоби для обробки приміщень та контактних поверхонь.

У перші дні травня порушення виявляли на ринках Знам’янського району, Світловодську, Добровеличківки, Новоукраїнськи, Бобринця. Їх усунули.

Фахівці Держпродспоживслужби кожного дня здійснюють позапланові перевірки щодо дотримання агропродовольчими ринками протиепідемічних вимог.

Нагадаємо, що три ринки Кропивницького – «Жемчуг», «Полтавський», «Черемушки» – планували розпочати свою роботу 1-3 травня, але не відкрилися.

Все про коронавірус читайте за посиланням.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.