На Кіровоградщині розслідують причини масового зараження лікарів

15165
кількість переглядів
медицина

По кожному випадку захворювання лікарів на коронавірус на Кіровоградщині проводять епідеміологічне розслідування.

Про це на своєму Telegram-каналі повідомив голова ОДА Андрій Балонь, передає кореспондент CBN.

Найбільшу кількість інфікованих медиків зафіксували в приватній клініці в Кропивницькому – 50 людей. Це 20% від загальної кількості працівників. Частина з них працювала за сумісництвом у інших обласних медзакладах.

«Приватна клініка не входить у перелік госпітальних баз, які були визначені для прийому хворих на коронавірус. Після спалаху захворювання там провели перевірку. Щоб мінімізувати подальші ризики поширення COVID-19. Минулого тижня я підписав розпорядження про рекомендацію заборонити подальшу госпіталізацію пацієнтів у цьому закладі», – йдеться в повідомленні.

30 інфікованих медиків виявлені в центральній міській лікарні в Кропивницькому (4% від загальної кількості працівників закладу).
19 медиків – у обласному клінічному госпіталі ветеранів війни (8% від загальної кількості).

15 медиків – у Центрі екстреної швидкої допомоги (1,5% від загальної кількості).

12 медиків – у обласній лікарні (0,8% від загальної кількості).

«По кожному випадку захворювання проводиться епідеміологічне розслідування, щоб визначити, інфікувалась людина у побутових умовах чи під час виконання службових обов’язків», – йдеться в повідомленні.

Все про коронавірус читайте за посиланням.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.