Протягом останнього тижня в магазинах на Кіровоградщині виявили 12 порушень карантину

477
кількість переглядів

Протягом останнього тижня під час перевірок робочі групи за участі представників Держпродспоживслужби, ДСНС та Нацполіції області виявили 12 порушень карантинних та протиепідемічних заходів, передає CBN з посиланням на пресслужбу відомства.

Так, в продуктових магазинах Новоукраїнки були відсутні антисептики для обробки рук відвідувачів, не проводився температурний скринінг працівників, частину продукції не накривали, таким чином не захищаючи від забруднення. В магазині автозапчастин теж були відсутні антисептики для обробки рук відвідувачів та не проводився температурний скринінг працівників.

В Тарасівській сільраді Бобринецького району так і не встановили рукомийник та деззасіб для дотримання особистої гігієни працівниками. В магазині «Агросвіт» рукомийник не використовувався за призначенням.

У магазині «АТБ» Кропивницького касир не використовувала засоби індивідуального захисту при їх наявності.

В магазині «Вацак» Новоархангельська продавець працював без рукавичок.

У п’яти магазинах Долинського району або не було дезінфікуючих засобів, або вони були без маркування; відвідувачів пускали без масок, без них були і працівники. Крім того, хлібобулочні вироби та печиво реалізувалися без пакування.

З 19 березня робочі групи за участі представників Держпродспоживслужби, ДСНС та Нацполіції області обстежили 5747 об’єктів щодо виконання карантинних та протиепідемічних заходів.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.