Самі з вусами: у Кропивницькому чекають, коли держава виконає дану лікарям обіцянку (ВІДЕО)

644
кількість переглядів

У Кропивницькому не стали чекати, поки Національна служба здоров’я виконає свою обіцянку щодо 300-відсоткової надбавки лікарям, що борються з коронавірусом та виплатили її з міського бюджету у вигляді премії.

Про це в ефірі телеканалу UA Перший заявив міський голова обласного центру Андрій Райкович.

За словами посадовця, медикам Кропивницького вже виплатили близько 200 тисяч гривень за березень та квітень відповідно.

“Ми розуміємо, що міжбюджетні стосунки в жодному разі не повинні вплинути на медиків: вони на передовій, і такі питання їх не повинні хвилювати. Тому належну 300-відсоткову надбавку медикам, які борються з небезпечною інфекцією, ми виплатили з міського бюджету. Очікуємо що Національна Служба здоров’я все ж розрахується з лікарями”, — наголосив Андрій Райкович.

За словами посадовця, кошти, передбачені на виплату надбавки, вже надійшли на кошти держказначейства. Але поки немає чіткого механізму, як нараховувати та виплачувати ці кошти кожному медпрацівникові, що бореться з коронавірусом.

Ефір програми "Доброго ранку, країно!"

Ми розуміємо, що міжбюджетні стосунки в жодному разі не повинні вплинути на медиків: вони на передовій, і такі питання їх не повинні хвилювати. Тому належну 300-відсоткову надбавку медикам, які борються з небезпечною інфекцією, ми виплатили з міського бюджету. Очікуємо що Національна Служба здоров’я все ж розрахується з лікарями_________ефір програми "Доброго ранку, країно!" на UA: Перший

Опубліковано Андрій Райкович – міський голова Кропивницького Вівторок, 5 травня 2020 р.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.