На медичну галузь Кропивницького з міського бюджету направили більше 16 млн гривень

790
кількість переглядів

Пандемія коронавірусу змусила владу Кропивницького суттєво переглянути напрямки фінансування з міського бюджету медичної галузі.

Про це розповів міський голова Андрій Райкович в ефірі програми на каналі «UA: Суспільне» передає CBN, з посиланням на пресслужбу міськради.

16,3 мільйонів гривень були направлені на виплату зарплати медикам та закупівлю апаратури для центральної міської лікарні: придбали три апарати ШВЛ, дезінфікуючі засоби, додаткові ліки, комплекти захисту для медичних працівників.

За березень медики, що лікують хворих на коронавірус, отримали 300 відсотків премії.

«Водночас перебіг пандемії яскраво оголив наші мінуси: в місті немає сучасного, ефективного терапевтичного відділення з повним протоколом “інтенсивного блоку”. Саме легеневого спрямування, – акцентував увагу міський голова. – Це значні кошти, але Кропивницькому дуже потрібна апаратура відповідного класу, плюс спеціалісти-анестезіологи, реаніматологи, інфекціоністи, пульмонологи. Ми повинні навчитися жити в умовах хвильових пандемій».

Нагадаємо, що 24 квітня депутати міськради погодили перенаправити 11,6 мільйонів гривень на потреби медиків Кропивницького за рахунок скорочення непершочергових та капітальних видатків.

Все про коронавірус читайте за посиланням.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.