Програма передач телеканалу «Вітер» з 11 по 17 травня

337
кількість переглядів
Програму передач телеканалу «Вітер» шукайте також у тижневиках «Україна-Центр», «21-й канал» та «Діалог».
 
Понеділок,  11 травня 
07:00 Огляд світових подій 
07:30 Рибалка TV «Малі річки України»   
08:00 ТРК «Перший Західний» «Правові консультації»     
08:15 Ісландія Начитала шоу   
09:00 Т/с «Жіночі історії. Життя, як життя»  
09:45 Мультяха 
10:00 Ісландія.  «12 жінок»   
11:15 Х/ф «Товстун на ринзі»        
13:00 ТРК «Перший Західний» «Правові консультації»     
13:15 ІсландіяНачитала шоу    
14:00 Х/ф «Пеле. Народження легенди»                        
16:00 Т/с «Жіночі історії. Життя, як життя»  
16:45 Лайвовий кіт. David Gilmour – Remember That Night    
19:15 Експертер. Аналітична програма    
20:00 Ісландія. В історичному контексті       
21:00 Мультяха    
21:15 Х/ф « Мирний воїн»    
23:15 Експертер. Аналітична програма       
00:00 Лайвовий кіт  David Gilmour – Remember That Night    
02:30 Х/ф «Пеле. Народження легенди»                 
04:15 Експертер. Аналітична програма    
05:00 Т/с «Жіночі історії. Життя як життя 
05:45 Ісландія.  В історичному контексті     
06:45Телеканал «TV7+»  «Сад під ключ»     
 
Вівторок,  12 травня 
07:00 Телеканал Z «Середовище Z»    
07:15 Експертер. Аналітична програма       
08:00 ТРК «Перший Західний» «Правові консультації»     
08:15 Ісландія Начитала шоу    
09:00 Т/с «Жіночі історії. Життя, як життя»  
09:45 Мультяха 
10:00 Ісландія. В історичному контексті.             
11:00 Телеканал Z «Середовище Z»    
11:15 Х/ф «Дні грома»    
13:00 ТРК «Перший Західний» «Правові консультації»    
13:15 Ісландія. Начитала шоу    
14:00 Х/ф  «За кров до перемоги»    
16:00 Т/с «Жіночі історії. Життя, як життя»  
16:45 Лайвовий кіт  Santana & McLaughlin – Live at Montreux (Invitation to Illumination)   
19:00 Новини CBN 
19:15 Спорт UI 
20:00 Ісландія Антиподи    
21:00 Мультяха 
21:15 Х/ф «Вишибайли»     
22:45 Рибалка TV  «Easy Cooking Show»      
23:00 Новини CBN 
23:15  Спорт UI   
00:00 Лайвовий кіт Santana & McLaughlin – Live at Montreux (Invitation to 
Illumination)   
02:15 ХФ «За кров до перемоги»      
04:15 Спорт UI    
05:00 Т/с «Жіночі історії. Життя як життя.» 
05:45 Ісландія. Антиподи       
06:45 Рибалка TV  «Easy Cooking Show»           
  
Середа,  13 травня 
07:00 Новини CBN 
07:15 Спорт UI 
08:00 ТРК «Перший Західний» «Правові консультації»     
08:15  Ісландія Начитала шоу     
09:00 Т/с «Жіночі історії. Життя, як життя»  
09:45 Мультяха 
10:00 Ісландія. Антиподи     
11:00 Телеканал Z «Середовище Z»    
11:15 Х/ф «Вишибайли»       
12:45 PRO кіно «Смерть серед айсбергів»                    
13:00 ТРК «Перший Західний» «Правові консультації»       
13:15 Ісландія   Начитала шоу    
13:50 Х/ф «Невидима сторона»     
16:00 Т/с «Жіночі історії. Життя, як життя»  
16:45 Лайвовий кіт. Bon Jovi – Live at Madison Square Garden   
19:00 Новини CBN 
19:15 The Ексклюзив. Програма-інтервʼю 
20:00 Ісландія. Здоровʼя       
21:00 Мультяха 
21:15 Х/ф Замерзлі     
22:45 Рибалка TV  «Easy Cooking Show»     
23:00 Новини CBN 
23:15 The Ексклюзив. Програма-інтервʼю 
00:00 Лайвовий кіт. Bon Jovi – Live at Madison Square Garden   
02:05 Х/ф  «Невидима сторона»       
04:15 The Ексклюзив. Програма-інтервʼю 
05:45 Ісландія. Здоровʼя     
06:45 Рибалка TV  «Easy Cooking Show»        
        
Четвер,  14 травня 
07:00 Новини CBN 
07:15 The Ексклюзив. Програма-інтервʼю 
08:00 ТРК «Перший Західний» «Правові консультації»    
08:15 Ісландія Начитала шоу    
09:00 Т/с «Жіночі історії. Життя, як життя»  
09:45 Мультяха 
10:00 Ісландія. Здоровʼя                                                      
11:00 ТК «TV7+» «МамаІнстаграма»    
11:15 Х/ф Замерзлі     
12:45 PRO кіно «Конвой»     
13:00 ТРК «Перший Західний» «Правові консультації»   
13:15  Ісландія   Начитала шоу    
14:00 Х/ф «Жертвуючи пішаком»     
16:00 Т/с «Жіночі історії. Життя, як життя»  
16:45 Лайвовий кіт. Jackie Evancho – Dream with Concert   
17:55 Ісландія Антиподи    
18:45 Рибалка TV  «Easy Cooking Show»   
19:00 Новини CBN 
19:15 Ісландія.   «12 жінок»    
21:00 Мультяха  
21:15 Х/ф «Чорний пояс»     
22:45 Рибалка TV  «Easy Cooking Show»      
23:00 Новини CBN 
23:15 Ісландія. Здоров’я     
00:00 Лайвовий кіт. Jackie Evancho – Dream with Concert   
01:10 Ісландія Антиподи    
02:00  Х/ф «Жертвуючи пішаком»     
04:00  Ісландія. «12 жінок»   
05:00 Т/с «Жіночі історії. Життя, як життя»  
05:45 Ісландія.  Здоров’я     
06:30 ТРК «Перший Західний» «Правові консультації»    
06:45 Рибалка TV  «Easy Cooking Show»      
     
П’ятниця,  15 травня    
07:00 Новини CBN 
07:15 Ісландія. Здоров’я      
08:00 ТРК «Перший Західний» «Правові консультації»   
08:15 Ісландія Начитала шоу   
09:00 Т/с «Жіночі історії. Життя, як життя»  
10:00 Ісландія.  «12 жінок»   
11:15 Х/ф «Чорний пояс»     
12:45 PRO кіно «Крокодил Данді»     
13:00 ТРК «Перший Західний» «Правові консультації»   
13:40 Х/ф «За любов до гри»     
16:00 Т/с «Жіночі історіїЖиття, як життя»  
16:45 Лайвовий кіт. Hugh Laurie – Live On The Queen Mary (2013)    
18:15 Телеканал Z  «Наші домашні улюбленці»     
18:45 Рибалка TV  «Easy Cooking Show» 
19:00 Новини CBN 
19:15 «Просто — не просто» Суспільно-політичне ток-шоу 
20:00 Ісландія Антиподи     
21:00 Мультяха 
21:15 Х/ф «Вибивайло Епічна сутичка»     
23:00 Новини CBN 
23:15 «Просто — не просто». Суспільно-політичне ток-шоу 
00:00  Лайвовий кіт.  Hugh Laurie – Live On The Queen Mary (2013)    
01:25 Телеканал Z  «Наші домашні улюбленці»     
01:55  Х/ф «За любов до гри»     
04:15 «Просто — не просто». Суспільно-політичне ток-шоу 
05:00 Т/с «Жіночі історіїЖиття, як життя» 
05:45 Ісландія Антиподи     
06:45 Рибалка TV  «Easy Cooking Show»    
 
Субота,  16 травня 
07:00 ТРК «Перший Західний» «Правові консультації»    
07:15 Ісландія Начитала шоу   
08:00 Новини CBN 
08:15 «Просто — не просто». Суспільно-політичне ток-шоу 
09:00 Т/с «Жіночі історіїЖиття, як життя»  
09:45 Мультяха 
10:30 3G+M  Жіноче ток-шоу 
11:15 Х/ф «Вибивайло Епічна сутичка»     
13:00 ТРК «Перший Західний» «Правові консультації»    
13:15 Ісландія Начитала шоу      
14:00 Х/ф «Хулігани Зеленої вулиці»     
15:35 Ісландія Час классики     
16:00 Т/с  «Жіночі історії. Життя, як життя»  
16:45 Лайвовий кіт. Sex Pistols – There’ll Always Be an England    
17:55 Лайвовий кіт Helene Fischer – Farbenspiel     
18:00 Д/с  ВВС «Блакитна планета. Один  океан»    
19:00 REDHOTCHILIPEOPLЕ 
20:30 Рибалка ТV  «Малі річки України»    
21:00 Х/ф  «Нокдаун»     
23:30 3G+M Жіноче ток-шоу 
00:15 Х/ф «Хулігани Зеленої вулиці»     
01:50 Х/ф «Хулігани Зеленої вулиці 2» 
03:25 Ісландія Час класики    
04:15 3G+M  Жіноче ток-шоу 
05:00 Т/с «Жіночі історії. Життя, як життя»  
05:45 Д/с  ВВС «Блакитна планета. Один  океан»    
 
Неділя,  17 травня День пам’яті жертв політичних репресій 
07:00 ТРК «Перший Західний» «Правові консультації»     
07:15 Ісландія  Начитала шоу   
08:00 Д/с  ВВС «Блакитна планета. Безодня»    
09:00 Т/с «Жіночі  історії. Життя, як життя»  
09:45 Мультяха 
10:15 Рибалка TV «Малі річки України»         
10:45 Х/ф  «Нокдаун»     
13:15 «Просто — не просто». Суспільно-політичне ток-шоу  
14:00 Х/ф «Дужчий»     
16:00 Т/с «Жіночі історіїЖиття, як життя»  
16:45 Ісландія «12 жінок»     
18:45 Огляд світових подій 
19:15 Ісландія Антиподи   
20:45 Рибалка TV «Малі річки України»   
21:15 Х/ф «Безстрашний»     
23:00 Огляд світових подій 
23:30 Ісландія. Час Z       
00:15 Ісландія «12 жінок»     
02:15 Х/ф «Дужчий»     
04:15 Ісландія Час классики    
05:00 Т/с «Жіночі історії. Життя, як життя» 
05:45 Ісландія Час классики    
06:10 Ісландія. Час Z     
 
Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.