На кар’єрі під Кропивницьким пролунав вибух. Підприємство не має дозволу на користування надрами

1091
кількість переглядів
вибухівка

Жителі Кропивницького почули сильний вибух близько дев’ятої ранку сьогодні, 11 травня.

Як з’ясувало CBN, вибух стався на території «Кіровоградського кар’єру».

Підприємство офіційно не працює вже п’ять років.

За даними з відкритих джерел, ВАТ «Кіровоградський кар’єр» перебуває у стані припинення, маючи податковий борг 13 814 751 гривня. Кінцеві власники ВАТ – екс-кандидат у депутати міськради Кропивницького Олександр Крившенко («Батьківщина»), Вадим Карпов та регіональне відділення Фонду державного майна в Кіровоградській області.

За повідомленнями ЗМІ, майно «Кіровоградського кар’єру» перебуває в оренді у ТОВ «Гранітпромпереробка», яке зареєстроване в Соколівському. Власник ТОВ (він же – керівник) – Олег Зайцев.

Як пише «Гречка», 12 лютого 2020 року обласну екологічну інспекцію не пустили з перевіркою на на територію «Кіровоградського кар’єру» та «Гранітпромпереробки». Тоді заступник начальника обласної екологічної інспекції Юрій Сисак повідомив, що термін дії спеціального дозволу на користування надрами у ВАТ «Кіровоградський кар’єр» закінчився.

За даними державного науково-виробничого підприємства «Геоінформ України», ТОВ «Гранітпромпереробка» немає у списку підприємств, які отримали спецдозвіл на користування надрами.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.