У Знам’янці підприємці вимагали від мерії послабити карантин (ФОТО)

79
кількість переглядів

Сьогодні, 12 травня, о 9 ранку в Знам’янці підприємці міста, торговельні точки яких розташовані на двох міських ринках, мітингували під стінами Знам’янської міської ради.

Люди вимагали послаблення карантинних заходів та дозволу на початок роботи, передає кореспондент CBN.

З підприємцями зустрівся міський голова Сергій Філіпенко. Він зауважив, що нині чинна постанова Кабміну не дозволяє відкривати ринки, які є не агропромисловими. Натомість він пообіцяв сьогодні ж скликати термінове позачергове засідання Знам’янського виконавчого комітету та прийняти рішення про направлення листа до Кабінету Міністрів з проханням сприяння вирішення питання до 22 травня, орієнтовної дати припинення карантинних заходів.

Більшість підприємців обурені ситуацією зі сплатою оренди.

«Від березня припинено торгівлю, я не можу взагалі нічого продавати, а орендну плату як платив, так і далі повинен сплачувати? Як жити чи виживати у таких умовах?» – заявив на зібранні підприємець Олександр Тимченко.

Міський голова Сергій Філіпенко наголосив: слід терміново зібрати фахівців відділу економіки міськради і розглянути це питання для подальшого винесення на сесію міської ради.

«У місті дуже складна проблема – виживання малого бізнесу, – зазначила підприємець Людмила Куцова. – Ми платимо податки за найманих робітників, за оренду. Ми прийшли не розказувати, як десь добре, а нам погано, допоможіть нам вирішити питання».

Понад двогодинні розмови та перемовини закінчилися тим, що вже у залі засідань міської ради разом з ініціативною групою вирішити питання відкриття ринків у місті від 12 травня не вдалося. Сергій Філіпенко пообіцяв скликати позачергове засідання виконкому та провести засідання щодо скасування орендної плати підприємцям.

Фотогалерея

Текст і фото: Оксана Войчишина

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.