Вибух під Кропивницьким: з’явилося фото закладення вибухівки у кар’єрі, який не має на це дозволу

0
1709
кількість переглядів

У розпорядженні CBN є фото закладення вибухівки на території ВАТ «Кіровоградський кар’єр» 11 травня.

Нагадаємо, близько 9 ранку 11 травня кропивничани почули потужний вибух. Як з’ясувалося, це проводилися підривні роботи на території ВАТ «Кіровоградський кар’єр».

За даними з відкритих джерел, ВАТ «Кіровоградський кар’єр» перебуває у стані припинення, маючи податковий борг 13 814 751 гривня. Кінцеві власники ВАТ – екс-кандидат у депутати міськради Кропивницького Олександр Крившенко («Батьківщина»), Вадим Карпов та регіональне відділення Фонду державного майна в Кіровоградській області.

За повідомленнями ЗМІ, майно «Кіровоградського кар’єру» перебуває в оренді у ТОВ «Гранітпромпереробка», яке зареєстроване в Соколівському. Власник ТОВ (він же – керівник) – Олег Зайцев. За даними державного науково-виробничого підприємства «Геоінформ України», ТОВ «Гранітпромпереробка» немає у списку підприємств, які отримали спецдозвіл на користування надрами.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.