У Кропивницькому розпочався фотоконкурс «Світ, який ми захищаємо»

131
кількість переглядів

Команда «Арт блокпост» разом з обласним ресурсним центром з питань допомоги учасникам АТО та ВПО розпочали фотоконкурс для ветеранів АТО/ООС «Світ, який ми захищаємо».

Про це CBN повідомили громадська організація «Мобільна волонтерська група» та ОУНБ ім. Чижевського.

Вони запрошують захисників та захисниць України присилати свої авторські фотороботи. «У житті “до карантину” щосуботи “Арт блокпост” збирав на творчі майстер-класи ветеранів і ветеранок російсько-української війни. Кожне із занять мало своє продовження в житті наших учасників – хтось і надалі малює та досяг уже того рівня, що продав свої перші власні картини, хтось почав шити, і противірусні маски не стали винятком, хтось зв`язав свою першу іграшку і подарував племіннику на день народження.

Історія кожного майстер-класу унікальна, як і творчий шлях наших учасників. Одного разу темою зустрічі-творчих посиденьок стала “Художня фотографія”. Жваве обговорення законів композиції, стилістичних жанрів лише довели, що творча людина творча у всьому», – йдеться у повідомленні.

Конкурс триватиме до 1 липня 2020 року. Докладніша інформація на сайті бібліотеки. Фотографії приймають за електронною адресою: art@library.kr.ua з позначкою «На конкурс».

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.