У Кропивницькому врятували бабусю, яка загубилась у рідному місті (ВІДЕО)

500
кількість переглядів

Співробітники станції техобслуговування повідомили на лінію «102», що до них звернулась старенька з проханням допомогти їй повернутись додому, передає CBN з посиланням на facebook-сторінку Патрульної поліції Кіровоградщини.

За вказаною адресою на Межевому бульварі, патрульні виявили бабусю, яка сиділа на лаві. Вона розповіла інспекторам, що не пам’ятає, як там опинилась і де мешкає.

Повідомила лише своє ім’я та назву вулиці, де може проживати. Це виявилось зовсім поруч.

Патрульні повернули її додому і передали родичам.

Поліцейське піклування щодо літньої жінки, яка потрапила в біду

Небайдужі громадяни допомогли патрульним повернути додому 79-річну бабусю Співробітники станції техобслуговування повідомили на лінію "102", що до них звернулась старенька з проханням допомогти їй повернутись додому.За вказаною адресою, Межевому бульварі, патрульні виявили бабусю, яка сиділа на лаві. Вона розповіла інспекторам, що не пам’ятає, як там опинилась і де мешкає. Повідомила лише своє ім’я та назву вулиці, де може проживати. Це виявилось зовсім поруч.І вже невдовзі патрульні повернули її додому і передали родичам.Друзі, люди похилого віку завжди потребують нашої з вами турботи. А допомогти у таких випадках дуже легко. Повідомте на лінію "102"! І будьте спокійні, ми потурбуємось про них.#Kroppolice, #ПатрульнаПоліція, #ПорядокЦеТи

Опубліковано Патрульна поліція Кіровоградської області Середа, 13 травня 2020 р.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.