На Кіровоградщині реалізують 34 освітні та культурні проєкти активістів громади області

480
кількість переглядів

Протягом чотирьох років на Кіровоградщині реалізуватимуться 34 проєкти, створені активістами громади області, передає CBN.

Вони увійшли до програми освітнього та культурного розвитку на 2020-2024 роки, розробленої в управлінні освіти і науки ОДА.

Пріоритетними завданнями програми визначили розвиток культурного простору, національно-патріотичне виховання, освітній розвиток та підвищення ролі української мови як національної цінності.

«Програма базується на кращих ініціативах лідерів думок нашої області. Йдеться про потужні освітні, національно-патріотичні, культурно-мистецькі та мовні проєкти», — прокоментувала заступниця голови ОДА Тетяна Волинець.

Серед програм, які реалізуватимуться, — фольклорно-етнографічний проєкт «Баба Єлька», спорудження пантеону видатних діячів музичного мистецтва краю у музичному коледжі, меморіального комплексу на місці останнього бою героїв Холодного Яру – загону отамана Чорного Ворона та його побратимів, встановлення конструкції «Міжнародний дзвін миру» у Кропивницький і проведення відповідного дня, реалізація проєкту «Електронний квиток у бібліотеці», проведення Міжнародного фестивалю для осіб з інвалідністю «Натхнення без обмежень» та відкритого чемпіонату області з танцювального спорту.

В програму також входять етно-проєкт «Орнаментальне ткацтво Кіровоградщини», створення нових мистецьких локацій, фотозон для туристів та залучення дітей до популяризації ідеї створення стінописів, а також реалізація проєкту «Всеукраїнський фестиваль комедії «Посміхнися, Україно!» тощо.

Все це розраховують реалізувати за 99972,4 тисячі гривень, а основними джерелами фінансування програми бачать місцеві бюджети.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.