Медикам в Олександрії підвищили зарплатню

921
кількість переглядів
гроші

В Олександрії медичним працівникам підвищили зарплатню за весь відпрацьований в умовах карантину час.

Про це CBN поінформували в пресслужбі міської ради Олександрії.

«З 1 квітня 2020 року фінансування закладів, які надають вторинну медичну допомогу, здійснюється Національною службою здоров’я по законтрактованим пакетам. Центральна міська лікарня підписала десять пакетів на надання медичної допомоги на загальну суму 83,5 млн грн. Це дало можливість підвищити заробітну плату усім працюючим до 20%», — зазначили в олександрійській міськраді.

Збільшення зарплати лікарям коливається в межах від 900 до 1300 грн, медичним сестрам та санітаркам – від 600 до 900 грн, в залежності від спеціалізації, категорії та вислуги років.

Нарахували доплату в розмірі 300% за весь відпрацьований час в умовах карантину співробітникам Центральної міської лікарні, які надавали медичну допомогу хворим на COVID-19, та мобільних бригад Центру первинної медико-санітарної допомоги, які проводили забір аналізів від пацієнтів з підозрою на коронавірусну хворобу.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.