На Кіровоградщині стали відомими імена переможців обласної журналістської премії

362
кількість переглядів

Сьогодні конкурсна комісія облради провела таємне голосування та визначила переможців обласної журналістської премії, передає CBN.

Премію отримають відомі творчі особистості — журналістка Світлана Орел та фотомайстер Олександр Майоров.

«Цього року претенденти були лише у двох номінаціях. Телерадіожурналістику не подав ніхто, але в інших двох на кожне місце було по три претенденти. Активність зростає, і це чудово. Світлану Орел знають і за межами нашої області – довгий час вона була власкором “Дзеркала тижня”. Олександр Майоров також відомий фотожурналіст, який бере участь у етнопроекті “Баба Єлька” і фактично прославляє його по всій Україні», — розповів голова обласного осередку Національної спілки журналістів України Петро Мельник.

На думку очільника обласного осередку НСЖУ, у премії повинна з’явитися нова номінація – електронна журналістика, яка займає вагоме місце в інформаційному просторі.

Лауреатам вручать диплом установленого зразка, нагрудний знак «Лауреат обласної премії», скульптуру «Степовий орел» та грошову частину премії.

Обласна журналістська премія заснована 2003 року і є щорічною відзнакою, якою нагороджуються журналісти та фотожурналісти регіону за публікації, фотографії, теле- та радіопередачі, які відзначаються високими професіоналізмом та рівнем суспільного значення.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.