Неефективні: «Ощадбанк» закриє на Кіровоградщині кілька відділень

2158
кількість переглядів

«Ощадбанк» закриває відділення у Дмитрівській ОТГ через відсутність комерційної складової для підтримки подальшої діяльності.

Про це в банківській установі повідомили у відповідь на інформаційний запит CBN.

«В деяких населених пунктах банк змушений припиняти діяльність відділень задля недопущення подальших збитків, адже жодної комерційної складової для підтримки подальшої діяльності таких установ не існує. Це стосується й відділення №10010/0173 у Знам’янському районі Кіровоградської області, причина закриття якого — тривала неефективна діяльність», — йдеться у повідомленні «Ощадбанку».

Там стверджують: закриттю кожного відділення передують багатомісячні переговори із місцевою владою з однією метою – разом знайти джерела наповнення банківського відділення операційним змістом, прибутком, щоб «Ощадбанк» мав шанс залишитись і працювати.

«Банк планує закрити певну кількість відділень в області до кінця року, які є наразі неефективними і якщо не відбудеться поліпшення ситуації на краще», — додали у фінустанові.

На даний час у Кіровоградській області працює 40 відділень банку. Банкоматна мережа нараховує 70 одиниць, мережа інформаційно-платіжних терміналів – 50.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.