У Кропивницькому відбудеться акція протесту, приурочена до роковин президентства Зеленського

403
кількість переглядів

В неділю, 24 травня, о 14:00, на площі Героїв Майдану в обласному центрі «Рух опору капітуляції» проведе акцію «Стоп Реванш!».

Про це CBN повідомили організатори заходу.

Головна мета – показати владі, що народ України не допустить реваншу Кремля і проросійських сил.

«Цей рік став для України роком повзучого реваншу антиукраїнських сил та розвалу державного апарату некомпетентним управлінням Зеленського та його соратників. За лічені місяці Україна під керівництвом Зеленського перекреслила більшість здобутків Майдану. Під гаслами прагнення до миру команда Зеленського схиляє Україну до капітуляції у війні з Росією, під гаслами продовження проєвропейських реформ відбувається їх згортання та повернення старих корупційних схем часів Януковича. Ми маємо вийти на площу Героїв Майдану і показати, що ми проти свавілля і брехні. Що це наша держава», – зазначив координатор руху Опору капітуляції Кропивницького Дмитро Сінченко.

«Рух Опору Капітуляції» виступив з ініціативою створення широкого оргкомітету акції «СтопРеванш» у Кропивницькому. Про підтримку акції заявили кропивницькі осередки партій ВО «Свобода», «Європейська Солідарність», «Голос», «Національний Корпус», «Українська Стратегія», ВО «Батьківщина», «Народний фронт», а також низка патріотичних, волонтерських та ветеранських організацій.

Захід відбудеться у формі віче, на якому будуть затверджені вимоги до влади, а також прийнятий план подальших дій. Організатори закликають всіх, хто прийде, у зв’язку з пандемією коронавірусу бути в масках, витримувати дистанцію між собою та дотримуватись інших санітарно-гігієнічних норм.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.