«Дніпро-Кіровоград» підозрюють у зливі нечистот у річки

1623
кількість переглядів

Державна екологічна інспекція у Кіровоградській області встановила, що з 1 січня по 31 грудня 2019 року Кропивницьке ВКГ скидало недостатньо очищені зворотні води у річку Інгул, Знам’янське ВКГ та Марто-Іванівська КОС Олександрійського ВКГ – в Інгулець, Смолінське ВКГ – у Кільтень, Семенівська КОС Олександрійського ВКГ – у Бешку.

Про це сказано у повідомленні інспекції, текст якого має CBN.

«Розрахунок збитків здійснено за методикою розрахунку розмірів відшкодування збитків, заподіяних державі внаслідок порушення законодавства про охорону та раціональне використання водних ресурсів, яка затверджена наказом Мінприроди України від 20.07.2009 №389», – йдеться також у повідомленні.

Екоінспекція пред’явила претензію про відшкодування збитків, нанесених державі внаслідок скиду недостатньо очищених зворотних вод, у сумі 189 183,42 грн., яку направила суб’єкту господарювання для добровільної сплати.

Водночас в ОКВП «Дніпро-Кіровоград» CBN заявили, що претензію поки не отримали.

«ОКВП “Дніпро – Кіровоград” цієї претензії ще не отримувало, дізналися про неї лише з сайту екоінспекції. Коли ми її отримаємо, то будемо розглядати, чи вона правильна, і тоді, відповідно, будемо приймати рішення», – сказав генеральний директор підприємства Роман Ілик.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.