ЦНАП Кропивницького з 25 травня надає всі послуги

623
кількість переглядів

Центр надання адміністративних послуг у Кропивницькому з сьогодні, 25 травня, надає всі послуги.

Про це CBN повідомив директор департаменту надання адміністративних послуг міської ради Кропивницького Сергій Коваленко.

«З 25 травня Центр надання адміністративних послуг повноцінно працює і надає всі адміністративні послуги жителям Кропивницького і області, – сказав Сергій Коваленко. – Відповідне рішення прийнято сьогодні на позачерговому засіданні міської комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій міськради. І продиктовано воно пом’якшенням карантинних заходів, відповідно до урядового рішення.

Разом з тим наголошую, що ми і надалі маємо дотримуватися елементарних норм і правил, щоб не допустити повторного спалаху захворювання. Для цього вирішили розвантажити центральний вхід до міської ради і до Центру надання адмінпослуг. Зокрема, відкрили вхід з вулиці Гоголя. При цьому прийом відвідувачів здійснюється за попереднім записом. Також у Центрі необхідно дотримуватися соціальної дистанції, а це не більше одного відвідувача на 10 квадратних метрів приміщення. Всі відвідувачі повинні обов’язково бути в масках і пройти температурний скринінг. Так рекомендує Міністерство цифрової трансформації України».

Наразі для отримання послуг з реєстрації чи зняття з реєстрації місця проживання, видачі довідки про реєстрацію необхідно звертатися за телефоном 35-83-85, державної реєстрації речових прав на нерухоме майно – за телефоном 35-83-79. Для отримання послуг необхідно завітати у міську раду, зайшовши з вулиці Гоголя.

Для отримання адміністративних послуг, послуг дозвільних органів звертайтеся за телефонами 35-61-60, 35-61-64; державної реєстрації фізичних осіб, юридичних осіб підприємців – 35-83-85. Для отримання послуг необхідно завітати у міську раду з центрального входу.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.