Рятувальники Кіровоградщини долучилися до акції «Скринька хоробрості» (ФОТО)

871
кількість переглядів

У трьох підрозділах управління ДСНС області встановили «Скриньки хоробрості» для збору сюрпризів для малих пацієнтів дитячої обласної лікарні.

Про це CBN поінформували в пресслужбі управління ДСНС області.

Рятувальники, а також небайдужі люди, які побачили оголошення про збір іграшок для маленьких дітей на сторінці Facebook управління, наразі наповнюють скриньки, які 1 червня, у День захисту дітей, відправлять до Кіровоградської обласної лікарні у дитяче відділення.

У пресслужбі управління ДСНС зазначили, що скриньки встановлять у маніпуляційній, і після болісних процедур, які змушені проходити дітки, їм вручатимуть маленькі подарунки за хоробрість.

Рятувальники проводять акцію спільно з кропивницькою філією Міжнародного благодійного фонду «Янгол життя».

Нагадаємо, в обласній дитячій лікарні спорожніла Скарбничка хоробрості. Її встановили у гематологічному відділенні п’ять років тому, розповіла CBN ініціаторка створення скарбнички Наталія Селецька.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.