Як уберегтися від сезонної алергії? Діагностики, поради | Жіноче ток-шоу 3G+M | телеканал Вітер

2022
кількість переглядів

Для багатьох людей весна та літо – чудові пори року. Дедалі більше пригріває сонце, розквітають дерева та квіти, підіймається трава. Усе довкола милує зір і викликає радісні відчуття. Та чи всі радіють таким змінам у природі?

Існує велика кількість людей для яких цей період перетворює життя на пекло. Подразнення та свербіж очей, закладення і рясні слизові виділення з носа під час перебування на вулиці – перші ознаки полінозу. Поліноз – це алергічне захворювання слизових оболонок. Така алергія є досить поширеною й охоплює близько 40% населення в Україні. У програмі з ведучою Катею Лунгул говоримо про сезонну алергію:

– Майя Руселевич – педіатр, алерголог, пульмонолог, кандидат медичних наук, засновниця медичного алергологічного центру Baby Health у м. Ірпінь;

– Ольга Жирьонкіна – психолог, майстер НЛП, фахівець в області Системних розстановок і системного моделювання, еріксонівського гіпнозу і психосоматики, автор і ведуча психологічних тренінгів з 20-річним досвідом роботи м. Київ;

Та дві гості, які розкажуть про свою жахливу алергію.

Дивіться щотижня у суботу о 10:30 та 19:30 жіноче ток-шоу «3G+M» на телеканалі «Вітер».

Підписуйтеся на наш Youtube-канал, щоб не пропустити наступні випуски.

Приєднуйтеся до нас у Facebook

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.