Кіровоградщина перевірить на коронавірус кілька сотень жителів Львівщини

834
кількість переглядів

На Кіровоградщині лабораторний центр проведе ПЛР-діагностику на виявлення коронавірусної інфекції жителям Львівської області.

Про це CBN поінформували в пресслужбі ОДА.

На вихідних планують відпрацювати 300 тестувань.

«Лабораторний центр на Кіровоградщині з початку епідемії працює без вихідних у посиленому режимі. Збільшення потужностей і створення додаткового робочого місця у вірусологічній лабораторії дозволило підвищити кількість тестувань на виявлення COVID-19. Фахівці обстежують до 450 людей щодоби», – зазначив голова ОДА Андрій Балонь.

Як проінформувала головна санітарна лікарка Кіровоградщини Надія Оперчук, лабораторний центр уже отримав 300 біологічних матеріалів із Львівщини та відповідну кількість ПЛР-систем для проведення діагностики.

«Система налагоджена так, що ми встигаємо впродовж тижня відпрацьовувати всі зразки, відібрані у жителів Кіровоградщини із числа тих, хто мають підозру на коронавірус або є контактними особами за попередньо підтвердженими випадками захворювання. Залишків у нашій вірусологічній лабораторії на вихідних не залишається, тож тепер ми будемо допомагати колегам із Львівської області, у яких навантаження є більшим», – резюмувала Надія Оперчук.

Все про коронавірус читайте за посиланням.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.