У Кропивницькому почали формувати новий склад Громадської ради

654
кількість переглядів

З п’ятниці, 12 червня, у Кропивницькому стартує прийом документів для участі в установчих зборах Громадської ради при виконавчому комітеті міської ради.

Відповідне рішення прийняла ініціативна група на своєму засіданні вчора, 11 червня, повідомляє пресслужба міськради.

«З повідомленням ініціативної групи про спосіб формування громадської ради та її складу, зразками документів, які потрібно надати, можна ознайомитись у розділі “Громадянам” – “Громадська рада “ – “Установчі збори 2020” – “Документи для участі”», – відзначила начальник відділу з питань внутрішньої політики Оксана Горбенко.

Члени ініціативної групи також визначилися з правилами прийому документів від ІГС та підтримали рішення про підготовку проекту Положення про Громадську раду.

Додаткову інформацію та консультації можна отримати у відділі з питань внутрішньої політики міської ради за телефоном: (0522) 35 83 73.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.