Мер Кропивницького просить голову ОДА посприяти в ремонті кільцевої дороги

787
кількість переглядів

Міський голова Кропивницького Андрій Райкович звернувся до голови ОДА Андрія Балоня з проханням посприяти в ремонті кільцевої дороги навколо обласного центру.

Про це він повідомив під час апаратної наради сьогодні, 16 червня, передає прес-служба міськради.

Об’їзна дорога Кропивницького має надзвичайно важливе значення для організації руху транспорту як для міста, так і всієї області. Вигідне транспортно-географічне розташування в центрі України створює сприятливі умови для розвитку транспортних комунікацій, адже тут проходять автошляхи європейського значення:

– Е50 – (Брест – Париж – Нюрнберг – Прага – Ужгород – Мукачеве – Тернопіль – Хмельницький – Кропивницький – Дніпро – Донецьк – Ростов-на-Дону – Махачкала);
– Е584 – (Полтава – Кропивницький – Кишинів – Джурджулешти – Галац – Слобозія міжнародного значення);
– М12 – Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка (через Вінницю);
– М13 – Кропивницький – Платонове (на Кишинів).

Стратегічне значення ця кільцева дорога має і для Кропивницького та Кіровоградської області в цілому, переконаний Андрій Райкович, оскільки через неї проходять важливі трафіки до підприємств промислового комплексу обласного центру: АТ «Ельворті», ПрАТ «Гідросила ГРУП», ПАТ «НВП “Радій”», ТДВ «Кіровоградський завод дозуючих автоматів», ТДВ «М’ясокомбінат “ЯТРАНЬ”», ПрАТ «Кропивницький ОЕЗ» (ПАТ «Кіровоградолія»), ПрАТ «Швейна фабрика “Зорянка”» та багато інших.

Особливого значення кільцева дорога набуває для селища Нового, бо з’єднує його в одне ціле з Кропивницьким.

«Важливо зазначити, що упродовж останніх років за кошти міського бюджету чимало зроблено для розвитку та покращення транспортної інфраструктури, – наголосив Андрій Райкович. – Зважаючи на це, сподіваємось, що ОДА знайде можливість відремонтувати кільцеву дорогу, адже міська влада має амбітні плани з 2021 року розпочати ремонт дорожньої мережі Балашівського промислового кластеру як привабливої інвестиційної території Кропивницького. У свою чергу, місто в якості дольової участі може взяти на себе виготовлення проектно-кошторисної документації відновлення об’їзної автомагістралі».

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.