Хабар у Кропивницькому: біля «Кавказького двору» тривають слідчі дії (ФОТО)

12539
кількість переглядів

Біля ресторану «Кавказький двір» тривають слідчі дії щодо ймовірного отримання хабара.

Про це повідомляє кореспондент CBN.

За інформацією власних джерел, у будівлі біля ресторану невідома особа намагалася отримати хабар. На місці події присутні співробітники НАБУ та СБУ.

Затриманого тримають у жовтому УАЗі. Адвокат підозрюваного Володимир Нестеров стверджує, що його не допускають до клієнта.

«Я залучений центром надання безоплатної правової допомоги регіонального центру Кіровоградської області на затримання особи за ст. 208 Кримінального кодексу України. Ми бачимо працівників правоохоронних органів, які фактично здійснюють недопуск адвоката до особи для конфіденційного спілкування та надання правової допомоги, як це зазначено в Кримінально-процесуальному кодексі України. Я представився, показав посвідчення та доручення на здійснення захисту особи за призначенням. Мені сказали, щоб я не заважав проводити процесуальні дії. Я звернувся до поліції, щоб зафіксувати факт недопуску адвоката до свого клієнта. Я вважаю, що це грубе порушення кримінально-процесуальних норм», — наголосив Володимир Нестеров,

Нагадаємо, правоохоронці проводять обшуки в Кіровоградській ОДА.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.