Балонь підставив всю структуру «Слуги народу» як партії. Анонс ток-шоу «Просто – не просто»

2071
кількість переглядів

«Я взагалі дуже критично був настроєний до Андрія Балоня», – зізнався від час ток-шоу «Просто – не просто» на телеканалі «Вітер» журналіст, телеведучий, медіаексперт Андрій Богданович, коментуючи затримання НАБУ очільника Кіровоградської ОДА за вимагання хабара в 1,8 мільйона гривень.

За словами телеведучого, він не побачив ніяких економічних проривів на Кіровоградщині, не зважаючи на високий рейтинг серед голів ОДА, який був насправді результатом роботи його попередника.

«Я нічого доброго не бачив. Плити, які були зірвані в аеропорту, стали останнім цвяхом. Він закрився з самого початку і від ЗМІ і від кіровоградців», – акцентував увагу журналіст на комунікації виконавчої влади з четвертою.

На його думку, дії Андрія Балоня підірвуть довіру людей до усіх «слуг народу».

«Балонь підставив усю структуру «Слуги народу» як партії. Дануцу підставив, Бєжана підставив, Зеленського підставив. У мене шок. Людина на такій посаді отримує мільйон 800 тисяч гривень кешем і не боїться нічого», – зазначив медіаексперт.

На думку Андрія Богдановича, це свідчить про те, що вся структура повністю прогнила, що вони звикли так працювати.

Подробиці дивіться в ефірі ток-шоу «Просто – не просто», присвяченого затриманню на хабарі очільника області Андрія Балоня, сьогодні о 19:15.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як затримували Андрія Балоня. Хронологія (ФОТО)

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.