У Маловисківській ОТГ оголосили конкурс міні-проектів

912
кількість переглядів

Членів Маловисківської об’єднаної територіальної громади запросили взяти участь у щорічному конкурсі міні-проектів «Майбутнє громади в наших руках!», передає CBN з посиланням на сайт міськради.

Це можуть бути громадські організації, ініціативні групи, ОСББ.

Заявки приймаються з 6 по 20 липня. Проекти можуть коштувати 50, 100, 150 тисяч гривень. Загальний фонд конкурсу громадських ініціатив заради розбудови міста становить 300 тисяч гривень.

«Учасники конкурсу приходять у міську раду, готують свої проекти. У нас є лед-екран. На ньому вони показують, що вони хочуть побудувати, змінити у місті, який буде результат», – розповів міський голова Малої Виски Юрій Гульдас.

Він зазнаячив, що вісім експертів конкурсної комісії шляхом таємного голосування визначать переможців.

Крім того, минулого тижня влада міста займалася питанням облаштування паркової зони біля маєтку Кудашевих, де плануються торговельна зона, ятки та альтанки, екодоріжки тощо.

Тим часом у сусідній Новоукрaїнській ОТГ реaлізують перші міні-проекти цьогорічного конкурсу «Влaдa і громaдa – рaзом!»

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.